Hotel Agat** Bydgoszcz
Rezerwacje 60 997 0000
Hotel Agat** Bydgoszcz sala restauracyjna

Hotel Bydgoszcz

Hotel Agat** mieści się w bydgoskiej dzielnicy Czyżkówko, około 3500 m od Dworca PKP (dojazd komunikacją miejską linii 51 i 58) przy trasie wylotowej na Koszalin.

Oferujemy Państwu pokoje o standardzie **, każdy wyposażony w łazienkę z prysznicem, telewizor, tv-sat zbiorczą, telefon, internet bezprzewodowy. Posiadamy także pokoje o podwyższonym standardzie oferujące dodatkowo m.in. drobny sprzęt fitness, np. steper, rowerek itp. Pokoje o podwyższonym standardzie jako jednostka mieszkalna spełniają wymogi ****. Brak windy w hotelu obniża standaryzację, jednak cena w stosunku do jakości jest bardzo przystępna. Hotel Agat** spełnia wymogi hotelu trójgwiazdkowego lecz ze względu na trwającą rozbudowę hotelu o *** będziemy się starać dopiero po zakończeniu rozbudowy SPA.

Śniadania w postaci szwedzkiego stołu wydawane są w godzinach 6-9. Na życzenie naszych gości posiłki wydajemy całą dobę np. śniadanie o 4 rano.

Hotel zapewnia bezpłatne miejsce postojowe na terenie posesji.

Zapewniamy Państwu codziennie bezpłatnie:
bezprzewodowy Internet, rezerwację taxi, budzenie

Każdy pokój posiada: TV, radio, Internet Wi-Fi oraz samodzielną łazienkę.
Pełne SPA jest obecnie w rozbudowie.

Za dodatkową opłatą świadczymy usługi pralnicze i prasowalnicze.

Każdy z Państwa znajdzie w naszym hotelu miejsce na miarę swoich potrzeb, z jednej strony wygodne, spokojne, stwarzające warunki do odpoczynku, z drugiej strony nowoczesne, przygotowane do pracy.

więcej zdjęć